Meniu
Krepšelis

Sąlygos ir taisyklės

1. Išsirinkite pageidaujamą Menrex prekę / prekes, jos dydį, papildomus aksesuarus (jeigu yra), pasirinkite norimą kiekį ir spauskite "Į krepšelį". Jūsų pasirinktos prekės atsidurs "Pirkinių krepšelyje". Galite pasirinkti tiek skirtingų prekių, kiek pageidaujate.
2. Norėdami užsakyti pasirinktas prekes spauskite ant "Pirkinių krepšelio" ir toliau - "Pateikti užsakymą".
3. Galite užsakyti prekes tiek kaip registruotas vartotojas, tiek be registracijos. Registruotam vartotojui bus patogiau pirkti prekes ateityje, nes Jūsų pristatymo duomenys bus išsaugoti.
4. Pasirinkite pristatymo būdą. Įveskite savo duomenis ir tikslų pristatymo adresą, nurodykite telefono numerį, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti.
5. Jeigu reikalinga PVM sąskaita faktūra, tuomet atitinkamose vietose nurodykite įmonės rekvizitus.
6. Pateikus užsakymą su Jumis susisieks Menrex pardavimo projektų vadovas ir suderinus galutines detales pateiks sąskaitą apmokėjimui, kurią galėsite patogiai apmokėti iš savo pasirinkto banko sąskaitos.
7. Pažymėkite varneles, kad susipažinite su "Privatumo politika" ir "Sąlygomis ir taisyklėmis".
8. Patvirtinkite užsakymą spausdami "Patvirtinti užsakymą".
9. Pagamintus stovus / stendus galima:
9.1. Atsiimti Menrex biure, Naugarduko g. 91, Vilnius;
9.2. Užsisakyti pristatymą DPD kurjeriu į biurą, kitą pageidaujamą vietą.
Pristatymas Vilniuje - tą pačia ar kitą dieną, visoje Lietuvoje per 1-2 d.d.. Taip pat galimas pristatymas ir į bet kurią Europos šalį, terminas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.
10. Menrex stendams, stovams nuo įsigijimo dienos suteikiame atitinkamą nuo 1 (vienerių) iki 5 (penkerių) metų garantiją, kurios laikotarpis priklauso nuo įsigytos prekės modelio arba prekių grupės.

Dėkojame, kad renkatės Menrex stendus!